על פורד, מוסכי פורד, ומסכים מורשים


מוסכי פורדעל החברה וראשית דרכה

פורד היא חברת כלי תחבורה שנוצרה בארצות הברית בשנת 1903 על ידי התעשיין האמריקאי המפורסם הנרי פורד. בשנת 1896, פורד היה הראשון שבנה רכב מנועי, וכמה שנים לאחר מכן כאמור, הקים את החברה שקרא על שמו. מאז אותו רכב פרימיטיבי, התגלגלה החברה גלגולים רבים, עד שבשנת 2005 הייתה שנייה במספר המכירות בין יצרניות הרכב בעולם. יצרן הרכב פורד הוא בין המובילים בעולם במכירה ושיווק של רכב מסחרי, הרכב המסחרי של פורד משמש בארץ את החברות המובילות ואת הלקוחות המרוצים של החברה, כשאמינות הרכב המסחרי של פורד היא מהשורה הראשונה. היבואן הרשמי של פורד בישראל הוא "דלק מוטורס", ועשרות מוסכי פורד פזורים ברחבי הארץ.

מוסכי פורד רשמיים – מומלץ ביותר

למוסך מורשה כמה יתרונות על פני מוסך שלא קיבל את ההיתרים הנדרשים, ולמוסך של חברת אותו הרכב יתרון אף על מוסך מורשה רגיל. באופן זה, מוסכי פורד מורשים יהיו הפתרון הטוב ביותר עבור בעלי רכבים אלו, שחושקים בטיפול הטוב ביותר ברכבם – הן בתחזוקה השוטפת והן בטיפול בליקויים או חס וחלילה במקרה של תאונות ונזק בלתי הפיך לחלקים מסוימים.

במוסכים מורשים של חברת פורד, תוכלו למצוא את חלקי החילוף היחידים שיתאימו בצורה מושלמת לרכב שלכם, ובכך, תקטינו באופן משמעותי את הסיכוי לתקלה חוזרת לאחר זמן קצר. יתרה מזאת, לאנשי הצוות במוסכים אלו יהיה את הידע המתאים ביותר, וזאת לאור ההכשרות שעבר ראש כל צוות על ידי משרד התחבורה, והתמיכה שמקבלים מחברת פורד העולמית.

באופן כללי, בין אם אתם מחזיקים ברכב מסוג פורד ובין אם לא, יתרונותיו של מוסך מורשה על פני מוסך אחר הם יתרונות מובהקים. מוסך מורשה נתון לפיקוח וביקורת של משרד התחבורה, אופן התמחור בו חייב להיות מפורט, שקיפות בין המוסכניק ללקוח בנוגע למהות ועלות העבודה, וחברותם של המוסך באיגוד המוסכים – מה שמאפשר לעבור ממוסך למוסך בהתאם לצורך ולרצון הלקוח.

אז אם אתם מחפשים מוסך איכותי, מבין מוסכי פורד הקיימים בארץ, בואו אלינו לגולד מוטורס ולא תתחרטו. אצלנו, תהנו משירות מקצועי, איכותי ואמין, לצד אדיבות אין קץ וחווית קנייה שאין כמותה. גולד מוטורס מודיעין הינו מורשה מזדה ופורד, ומתמחה בטיפולים לרכב מסחרי, עם הענקת מענה מהיר לכלל לקחותיו. באזור המתנה הכולל פינת קפה, טלוויזיה, מקום ישיבה נוח ושקעים להטענה, תוכלו להירגע, ולדעת שהרכב שלכם בידיים טובות.