מוסך פורד מורשה עומד בפיקוח משרד אל תוותרו על פורד מוסך מורשה


מוסף פורד מורשהפורד היא אחת מחברות הרכב המוכרות והגדולות בעולם. היא הוקמה בשנת 1903 בארצות הברית, על ידי הנרי פורד – איש תעשייה אמריקאי ידוע. מעבר לחברת הרכבים שנקראה על שמו, לזכותו של פורד נרשם הישג גדול ומרשים, והוא בניית הרכב המנועי הראשון בשנת 1896. מאז ועד היום החברה גדלה וצומחת, דגמי רכב רבים ממלאים את כבישי הארץ, ועבור כל בעל רכב פורד מוסך מורשה הוא המקום הטוב ביותר לכלל הטיפולים בו.

לחברת פורד עשרות מוסכים רשמיים הפרושים בכל קצוות הארץ, מצפון ועד הדרום, ממזרח ועד מערב. כך, כמעט לא משנה איפה אתם מתגוררים, אם תחפשו מקום לתקן רכב פורד מוסך מורשה יימצא במרחק סביר מכם.

פורד מוסך מורשה – זה קריטי?

כן, זה קריטי. באותם מוסכים רשמיים, תמצאו את המענה הטוב ביותר עבור כל טיפול ברכב, החל מטיפולים וטסטים שגרתיים, תיקון תקלות ונזקים ברכב, וייעוץ כללי בכל נושא. הסיבה לייחודיותו של מוסך מורשה, הוא האחריות והתמיכה שיש למוסך מורשה, בכל הקשור לסוגי הרכב בהם הוא מתמחה. 

כלומר, מוסך מורשה פורד עובד בתיאום מול חברת פורד העולמית, נתמך על ידם, ומקבל מהם את חלקי החילוף המקוריים – שיבטיחו באחוזים גבוהים יותר שלא תיגרם אותה תקלה שנית בזמן הקרוב. יתרה מכך, מרכז שירות מורשה כפוף לתנאים קפדניים של היצרו העולמי, מה שמחייב אותו לשמור על סטנדרט גבוה מאה אחוז מהזמן.

כמו כן, בכל מוסך מורשה, ורק בו, חבר אדם שקיבל הכשרה מתאימה מהחברה, והוא בקיא ומומחה בשלל חלקי הרכב ורכיביו הקטנים. בעזרת הכוונה וסיוע שלו, ניתן יהיה לספק לרכב את הטיפול הנכון והמדויק ביותר.

גולד מוטורס

גולד מוטורס מודיעין הוא מוסך מורשה של חברות מאזדה ופורד, השוכן באזור התעשייה שילת בצמוד לעיר מודיעין. אצלנו, תהנו משירות ברמה הגבוהה ביותר, עם יחס כמו למשפחה, והכל באדיבות, שמחה, שקיפות ומקצועיות. אם אתם גרים באזור מודיעין, הרי ירושלים או הישובים הסמוכים, ואם אתם מחזיקים ברכב פורד מוסך מורשה גולד מוטורס מודיעין הוא המקום לפתרון כל בעיות הרכב שלכם.